SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

creatine mono

  • Mat_thew , pierw dobra masa.

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzień 33. DT Dieta : kkcal : 3700 Białko: 275 Węgle : 485 Tłuszcze : 85 gr Suple : Mono z rana 5g W trakcie śniadania witaminki 15 min przed treningiem 5g beta alanine Po treningu 5g Creatine Xplode Trening : KLATA: 1. WL 5x10-8 1. 60x10 63x10 66x10 68x8 70x6 1. 62x10 65x10 68x10 70x10 72x6 1. 63x10 66x10 68x10 70x10 72x9 1. 64x10 67x10 68x10 [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 4567 Data: 2013-02-04 18:50:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mat_thew , pierw dobra masa.

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzień 38. DT Dieta: kkcal : ~3750 Białko: 285 Węgle : 485 Tłuszcze : 85 gr Suple : Mono z rana 5g W trakcie śniadania witaminki 15 min przed treningiem 5g beta alanine Po treningu 5g Creatine Xplode Trening : NOGI: 1. przysiad 5x10 1. 40x10 42x10 45x10 47x10 48x8 1. 48x10 49x10 50x10 51x10 52x8 1. 48x10 50x10 52x10 54x10 56x10 1. 50x10 53x10 [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 4567 Data: 2013-02-09 20:50:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nasze rankingi-styczen 2006 edycja I

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] zaden mi nie przypadł do gustu; kreta nr 1 dla mnie to mono (czy to vitalmax, czy creapure olimpu + zawsze wazne dodatki ) zawsze bylem b.zadowolony dalej nitro 2 oraz tri-creatine malate spalacze póki co nie miałem potrzeby ich używania, z powodu ze nigdy nie mialem problemów z fatem HMB nie brałem inne zma olimp oraz apteczne (filo+zincas [...]

    Odpowiedzi: 100 Ilość wyświetleń: 17078 Data: 2006-01-21 21:00:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowości - Creatine^3

    Post
    ActivLab

    I jak bral to juz ktos?? bo chcailem osobno polaczyc mono + jablczan ale znalazlem to ACTIVLAB CREATINE 3 wiec sie zastanawiam czy moge zakupic bez obaw ze w srodkku nie ma czegos co tak naparwde nawet nie lezalo kolo kretki:/

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 6962 Data: 2009-01-16 02:16:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Z suplementacji, kreatyna cały czas, bez podziału na cykle tylko w dni treningowe 5g przed 5g po. Czekam na paczkę z Activlaba która będzie zawierać, mono, creatine + BA x2, Muscle up 2kg. Wiadomo jakieś tam apteczne witaminki też lecą, bez skojarzeń %-)

    Odpowiedzi: 136 Ilość wyświetleń: 11767 Data: 2013-12-17 00:39:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Troche supli, mozecie pomoc rozpisac?

    Post
    Odżywki i suplementy

    TREC HMB (bez ograniczen) codziennie 3g nawet przez rok-znikome dzialanie, wrecz bez sensu suplement. Hi Tec Creatine 250gram Hi Tec Vasobolan 240caps Hi Tec Hyperfusion 240 caps z tego bym zrobil pierwszy cykl Trec cm3 360caps (moge jak cos dokupic 2puche, pamietam, ze ladnie podzialało jako 2 kreatyna ) APS Mesomorph 388g (zostawiam na [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 4818 Data: 2011-10-04 17:58:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zgadzam sie Bery89. Najpierw dołóż do swojego planu nogi, nogi to podstawa, własnie podczas cwiczenia no wydziela sie GH ( hormon wzrostu ) który stymuluje miesnie do rozrostu ! a dopiero potem mysl o krecie, na pierwszy cykl z powodzeniem zwykla mono. polecam Olimp creatine mega caps, lub Vitalmax monohydrate

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1158 Data: 2008-04-18 15:24:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Idzie nowe - czy lepsze? Rynek pokaze.

    Post
    Odżywki i suplementy

    Biospec, po pierwsze to nie pisz, że jesteś taki wolny strzelec bo chyba nie na darmo na każdych zawodach pomagasz Panu O. rozkładać stoiska i na nich urzędować? A co do Vitalmaxa, to gainery mają w składzie białko jaja, ale w ciągu kilku najbliższych tygodni wejdą w ich miejsce Whey Gainery, oparte tylko na białku serwatki. Jeśli chodzi o [...]

    Odpowiedzi: 256 Ilość wyświetleń: 19708 Data: 2004-09-08 13:59:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy to odpowiedni zestaw jak na początek?

    Post
    Odżywki i suplementy

    No to źle słyszałeś. Wgl wiesz co to jest Creatine Strong Matrix 7 120 kaps. ? To jest coś w rodzaju stacku kreatynowego w dodatku starszy ci na max 20-25 dni więc nawet nie opłaca się brac. Mono rulez!

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1285 Data: 2010-10-26 19:47:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • XPAND XTREME PUMP premiera

    Post
    Odżywki i suplementy

    A więc chcę zacząć cykl tak jak mówiłem wrzesień-październik. 1.Rano:Olimp Creatine Mega cabs{4 cabsy} jest ok, codziennie 4 capsy 2.Przed siłką Xpand Xtreme Pump(jedna pucha 800g wtedy jak dawkować przed siłką)całą porcje dzienną 30g(te 10 co rano + 20 przed siłka)czy same 20g porcja cala przed treningiem-tylko przed treningiem stosujesz xp [...]

    Odpowiedzi: 101 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-11 18:07:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • do kasacji

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    dawno już nie używałem supli od hi tec'a.. ostatnio to białko whey fusion i czekolada pycha.. niestety nowości z USA kuszą... chociaż w pamięci zawsze mam moje pierwsze mono od Hi Tec'a Creatine Powder, po którym zrobiłem najlepsze postępy 8kg masy i od*****a siły.. to był bodziec żeby ćwiczyć aż do teraz a pierwsza odżywka to gainer super mass [...]

    Odpowiedzi: 550 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-12-14 22:51:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening masa pullpush sila

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] powoli zwiekszam ilosc kcal Przeciwskazania medyczne : chondromalacja wiec uwazam z treningiem nóg i skupiam się głównie na przysiadach Zażywane suplementy : aktualnie mono+creatine xplode, wpc80 Ostatnio przerabiany plan: split 3 dniowy a wczesniej FBW Ciężary w podstawowych ćwiczeniach : przysiad 80kg, mc 85kg(boje sie o kregoslup, a nie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1341 Data: 2015-06-23 16:54:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CYKL.

    Post
    Odżywki i suplementy

    Odstepy 6tyg-ok. Cykle zrob 6-8tyg. creatine mega caps 300caps + CM3 Polaczenie mono z jablczanem sie nie sprawdzi w zaden sposob. Same mega caps zostaw. Poza tym, jesli bedziesz trzymal diete i cwiczyl jak nalezy, powinno byc ok.

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2165 Data: 2009-08-18 20:01:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przedtreningówka, czy kreatyna ?

    Post
    Odżywki i suplementy

    nie prawda.. skąd taka opinia? kreta jaka chcesz, masz do wyboru od tanszych jak SFD, Vitalmax, Activlab do drozysz jak np Universal, Big Zone, jezeli chodzi o forme to masz sporo do wyboru od mono do mixow jak Creatine Xplode Olimpu

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 17029 Data: 2013-05-22 22:50:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Split do oceny (Redukcja)

    Post
    Trening dla początkujących

    Odpowie ktoś ?. Właśnie tak pozatym mam jeszcze z poprzedniego cyklu Dymatize Micronized Creatine pół puchy czyli 500-600g to jest mono. Wszamać to? bo szkoda żeby sie zepsuło.A Wyczytałem już nie pamiętam dokładnie że kretke można brać do rzeźby.Co Wy nato. A Własnie mam jeszcze pół wora Carbo uzupełniać sie w węgle proste po treningu przy [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 820 Data: 2009-04-13 22:19:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam ponownie Z góry przepraszam za post pod postem ale nie chciałem zakładać nowego tematu. Tak więc redukcja z Trec'iem udała się bardzo. Poleciało kilka kilogramów ale przede wszystkim zmniejszył się poziom tłuszczu. Jestem jak najbardziej zadowolony choć wiadomo, że do docelowego 8% BF jest jeszcze daleko. Jestem już zmęczony redukcją gdyż [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1670 Data: 2013-10-25 10:32:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kto jedzie na Intermittent Fasting?

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Jak na pierwszy raz to spokojnie mono. Np Scitec 100% Creatine 500g są w bardzo dobrej cenie.

    Odpowiedzi: 359 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-16 16:45:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • OROGENIX MONSTER CAPS

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] ze jest to połaczenie w molekule a nie mieszanka kw.orotowego z mono ..bo i takie orotany kreatyny są do kupienia.. wersja ekonomiczna by Nutrifarm:)to zastosowanie 2x2 orogenix i creatine mega caps 1250 OLimpa 2x1 .Dorzucanie 1 kaps monohydratu do 2 kaps. orogenixa w 2ch dziennych dawkach,zadziała lepiej niz tricreatine orotate;),sprawdzone

    Odpowiedzi: 214 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-09-16 18:36:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o pomoc masa a bieganie plan.

    Post
    Trening dla początkujących

    Co do wyboru kreatyny wystarczy podstawowa wersja w postaci mono. Beta alanina cytrulina pomogą w wydolności mięśniowej. Co do białka tutaj kwestia diety czy jest ono potrzebne do jej uzupełnienia. to może coś takiego https://allegro.pl/oferta/olimp-creatine-1250-mega-caps-400caps-kreatyna-6463232514 dawkować 4 tabletki jak w zalecanych ?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 675 Data: 2019-01-13 12:25:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Makro, spalacz

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] czy moze nie wrzucic juz 2tyg przed zakonczeniem redukcji, czy lepiej poczekac na reverse zeby nie zmarnowac "potencjalu" kreatyny? Zdecydowałem się ostatecznie na creatine xplode, mono, betaalania, witaminki uns, wpc80 ostrovit i jeszcze jedno: niby wiem, ze tluszcz z brzucha schodzi najczesciej pod koniec, ale jest jakis sposób zeby [...]

    Odpowiedzi: 104 Ilość wyświetleń: 9871 Data: 2015-06-04 08:16:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)